Müügiinfo

Eco Advice OÜ. Eesti Kinnisvarafirmade Liidu liige

Müügitingimused

Korteri omandamine toimub kolme etapina:

1

Broneerimine

Korteri broneerimiseks tuleb müügijuhiga ühendust võtta e-kirja teel. Broneeringuavalduse kätte saamise kohta informeerib müügijuht Sind kirjalikult, seejärel edastab müügijuht broneeringukokkuleppe sõlmimiseks vajaliku broneerimislepingu. Broneering jõustub ostuhuvi kinnitamiseks sõlmitava broneerimiskokkuleppe allkirjastamisega ja broneerimistasu tasumisega summas 3000 EUR tehingu hinnast.

2

Võlaõiguslik müügileping

Sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik korteriomandi ostu-müügileping, millega tasutakse 10% korteriomandi maksumusest.

3

Asjaõiguslik leping

Peale korteri valmimist sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik ostu-müügileping. Ostja tasub ülejäänud ostusumma maksumusest ja saab pinna omanikuks. Kõik ostu-müügitehingutega seotud notaritasud ja riigilõivud tasub ostja.

LEPINGU HINNAS SISALDUB:

  • hoone, korteri, ja kinnistu lõplik valmidus vastavalt projektdokumentatsioonille ja siseviimistlustabelile (sh vannitoa sanitaartehnika;
  • korteri siseviimistlus vastavalt baaspaketile (Pakett 1 või Pakett 2), Preemium siseviimistluspakett on lisatasu eest;
  • korteri müügihind sisaldab panipaiga maksumust;
  • tasu tehnovõrkude (elektri-, vee- ja kanalisatsioonitrasside) rajamise ning nendega liitumise eest.

LEPINGU HINNAS EI SISALDU:

  • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv;
  • iga korteri juurde kuuluvad parkimiskohtade maksumust (parkimiskoha maksumus hoovis 12 000 EUR/tk ja/või parkimine konsooliga 17 000 EUR/tk);
  • liitumistasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valvesignalisatsiooniga liitumiseks;
  • Preemium siseviimistluspakett (küsi täpsustavat infot müügijuhilt).

EHITUSGARANTII

Kahe aasta möödumisel teostab ehitaja garantiitööd. Võimalusel tehakse neid kogu majas samaaegselt. Vead, mis takistavad korteri tavapärast kasutamist, parandatakse jooksvalt peale vea ilmnemist.

PANE TÄHELE!

Arendajal on õigus muuta müümata korterite, panipaikade ja autokohtade plaane ja müügihindu.

Arendajal on õigus täiendada/muuta müügitingimusi personaalse müügipakkumise vormistamisel.

Kõik kodulehe ja siseviimistluspakettide pildid ning graafilised materjalid on illustreerivad ning ei pruugi iseloomustada konkreetset toodet. Arendajal on õigus siseviimistluspakettide tooteid ja viimistlusmaterjale muuta asendades tooted ja materjalid samaväärsetega. Hinnakalkulatsioonide ümberarvutamisel võetakse aluseks Ehitaja ostuhind.

Eco Advice OÜ. Eesti Kinnisvarafirmade Liidu liige

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv